Kadınlar için iş alternatifleri

Evinizde tüm gün oturmaktan usandıysanız ve zaman geçirecek hemde para kazanacak iş alternatifleri düşünüyorsanız sizlere uzmanların bazı iş önerileri var!

calisan kadin Kadınlar için iş alternatifleri Blog Tutabilirsiniz…

İnternet üzerinde blog tutabilir, gündelik yaşantınıza dair şeyler paylaşabilir ve ziyaretçi edinerek çeşitli reklam sistemlerini kullanabilirsiniz. Ne kadar çok ziyaretçiye ve takipçiye sahip olursanız o kadar çok kazanacağınızı bilmelisiniz, fakat genellikle reklamlarınıza tıklayan ziyaretçilerinizden para kazanacağınızı unutmamalısınız…

Takı türevi materyaller yaparak satabilirsiniz ve az kar marjının olduğu bu sektörü hiç de yabana atmamalısınız. Her üründen 1 lira kar marjınız olduğunu düşünecek olursak ve günde 20 ürün hazırlayıp satıcı firmaya iletecek olursanız aylık minimum 600 lira gibi bir kar marjına ulaşabiliyorsunuz. Dikkat edecek olursanız sadece birkaç saat zaman ayırarak evde oturduğunuz yerden aylık maaş kazanmaya başladığınızı farkedebileceksiniz.

Kadınlar için yeni iş fikirlerinden birisi de teknolojiyi takip etmek olacaktır ve yukarıda belirttiğimiz gibi bir bloga sahip olmanız da gerekecektir. Tasarladığınız takıları online olarak sie üzerinden satışa çıkardığınızda ve bir kargo şirketiyle anlaşmanızı da sağladığınızda artık her üründen 1 lira kar etmek yerine e naz 10 lira kar etmeye başlayabilirsiniz. Unutmayın ürünleri alacak kişiler sizin gibi kadınlar olacaktır genelde ve bu da kadınlara ait bir blog ortamındaki sıcak havadan ötürü alışveriş yapmayı tetikleyecektir. Olabildiğince samimi, renkli ve canlı bir blog ile ürün satışı üzerinden çok güzel kar marjları elde edebilirsiniz.

Bir başka önerimiz ise biraz önce de dediğimiz gibi teknolojiyi takip ederek, yurt dışında yeni satışa çıkarılmış ürünlerin satışını yapmanız olacaktır. Nasıl ve hangi ürünleri satabilirim ki sorularını duyar gibiyiz.. Bir örnek vermemiz gerekecek olursa İngiltere’de satışa sunulan şişme sütyenler imdadımıza yetişecektir. Bir tuş yardımı ile sütyen içerisindeki balon yastıkları istediğiniz kadar şişirebiliyorsunuz ve bu da göğüsleri daha dik ve daha dolgun gösteriyor. Bu ürüne dair talebin ne kadar fazla olacağını düşünün..

Kadınlar için iş fikirleri konusunda daha detaylı bilgileri bir yazı dizisi halinde ilerleyen süreçte paylaşmaya devam edeceğiz. Düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız herkes faydalanacaktır…

Kadınlar için iş alternatifleri

Advertisements

En Fazla Tıklananlar

  • None

Popüler Yazılar

Advertisements

%d bloggers like this: